PTT’den Maaş Alanlara 3600 TL PROMOSYON NAKİT HEDİYESİ KAMPANYASI

 PTT den maaş alanlara 3600 TL hediye nakit kampanyası, PTT den maaş alanlara aktifbank 3600 TL nakit veriyor, maaşını postaneden alanlara 3600 TL yeni promosyon hediyesi kampanyası nakit desteği hakkında tüm detaylar haberin ayrıntılarını sizler için hazırladık. 


RESMÎ İNTERNET SİTESİNDE YAPILAN DUYURUUzun yıllardır PTT 750 TL olan promosyon tutarını yeni bir güncellemeyle 3600 tl’ye yükseltti. Sitesi aracılığıyla duyurdu hediye nakit kampanyasına büyük katılım olacağı bekleniyor. Maaşını PTT den üç yıl boyunca almayı taahhüt eden kişilere karşılıksız ve geri ödemesiz 3600 TL hediye verilecek. Aktif bank resmi internet sitesinde duyurdu kampanyanın başlangıç tarihi 4 Ocak 2023 itibari ile başlamış olup hediye nakit başvuruları tüm PTT şubelerinden yapılacaktır. 


BAŞVURULAR İÇİN PTT’YE GİDİN

- 3600 TL nakit kampanyasından maaşını PTT den alan tüm müşteriler faydalanabilecek olup 3600 TL nakit promosyon hediyesinden yararlanabilmek için 60 gün üzerinde herhangi bir çekilen kredilerde gecikme yapılmaması şartı bulunmaktadır.

- açıklanan yeni kampanya maaşını üç yıl PTT den almayı taahhüt edenlere verilecektir. 

- yapılan başvuru neticesinde üç gün içerisinde promosyon hediyesi PTT den maaş alanlara hesaplarına aktarılacaktır. 

2 yorum:

  1. PTT promosyonu çok düşük,artırılması gerekli.Çünkü TL'nin alım gücü düştü.

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.