HAKKINDA

Merhaba ben CAN, kredi danışmanınız.


İzmir'de doğdum ve yaşıyorum. 

Mustafa Kemal ve Lider adında 2 oğlum var.


2005 yılında ilk olarak internet siteleri kurmaya, sosyal medya ile ilgilenmeye başladım. Bir çok haber sitesi kurdum ve yönettim. Çocukluk yıllarımdan beri internet ve sosyal medyaya meraklıydım. Bu platformu kurmamdaki amaç insanlara krediler hakkında doğru bilgiler aktarmak ve yaşanmış tecrübelerimi paylaşmaktır. Bu web sitesinde sizlere krediler hakkında hiç bir yerde olmayan özel bilgiler paylaşacağım. Bu sitedeki özel paylaşımlar sayesinde edindiğiniz bilgiler doğrultusunda kredi notunuzda iyileşmeler göreceksiniz. Kendi tecrübelerimi sizlerle paylaşıp, sizlere katkıda bulunmak istedim. 

2017 Yılından beri bankaların çalışma sistemleri, kredi politikaları üzerine kendimi geliştiriyorum. Zaman zaman krediler hakkında sosyal ağlarda canlı yayınlar yapıyor, tecrübelerimi sizlere aktarmaya çalışıyorum. 

Kredilerin haricinde bu platformu zenginleştirmek adına, personel alım ilanları, 2023 yılı için her türlü fiyatlanmalar, ekonomik ve finansal gelişmeler, bilgi, öğretici makaleler, haberler ve açıklanan tüm destek paketlerini paylaşıyoruz. Platform içeriği eklenen editörler, yazarlar ile zenginleşti. Tecrübe ve bilgilerin birleşmesiyle sürekli olarak güncel zengin bir içerik üretti.

Bu platformda asla yatırım tavsiyesi verilmemektedir.

UZMANLIK ALANLARIM

  • Bireysel Krediler 
  • Konut Kredileri
  • Ticari Krediler
  • Araç Kredileri
  • Arama Motoru Optimizasyonu
  • Web Tasarımı
Bana her türlü konuda ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri için https://www.kredidoktoru.com/p/iletisim.html INSTAGRAM KULLANICI ADI : kredidoktoru
Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.