E-devletten EMEKLİLİK BAŞVURUSU NASIL YAPILIR? AYLIK TALEP BAŞVURUSU

E-devlet'ten aylık talep başvurusu nasıl yapılır e-devlet emeklilik başvurusu nasıl yapılır e-devlet üzerinden eyt'liler için aylık gelir başvuru talep ekranı detaylı anlatımlı sizler için aylık taleplerinizi nasıl yapacağınıza dair resimli olarak basit olarak sizlere anlatmak istedim.


Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 28 Aralık 2022 akşamı verdiği Müjde ile 2 milyon 250.000 kişi emekli olmaya hak kazandı. Cumhurbaşkanının verdiği Müjde sonrasında eyt'de yaş sınırı uygulanmayacak ve yeni 2 milyon 250 bin kişi emeklilik hakkına kavuşacak. Yıllardır eyt'liler bu müjdeyi bekliyordu ve sonunda emeklilik haklarına kavuşacaklar büyük heyecan ve sevinçle bu kararı karşıladılar diyebiliriz. Sizlere burada askerlik borçlanması başvurusu nasıl yapılır yanı sıra aylık gelir başvurusu her aylık bağlanması için e-devlet kanalı aracılığıyla yeni bir başvurunun nasıl yapılacağına dair resimli olarak anlayacağınız şekilde anlatmak istedim. 


EMEKLİLİK BAŞVURU EKRANI


Gelir aylık ve ödenek talep başvuru ekranı üzerinden yeni başvuru sekmesinden başvurunuzu yapabilirsiniz.


E-devlet uygulaması üzerinden arama kutusuna aylık talep yazarak aratın.
Gelir aylık talep belgesinin verilmesi ekranına girin ve yeni başvuru sekmesine tıklayın. 
ASKERLİK BORÇLANMASI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

- e-devlet'e girip arama kutusuna askerlik borçlanma yazarak aratın ve yeni başvuru sekmesinden başvurunuzu tamamlayın.Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.