Garanti Bankası Faizsiz 20.000₺ Kredi Kampanyası Başlattı

 Garanti Bankası’nın yeni başlattığı 20.000 TL faizsiz kredi kampanyası hakkında bilgiler, garanti bankası faizsiz 20.000 TL kredi nasıl alınır, garanti Bankası’nın faizsiz 20.000 TL’ye kadar mobil müşterilerine özel vermiş olduğu yeni kredi kampanyası hakkında tüm ayrıntıları sizler için burada derlemek istedik. 

Kredi faizlerin tavan yaptığı şu dönemde faizsiz kredi kampanyaları ile vatandaşlar bir nebze olsun rahat bir nefes almak istiyor son olarak faizsiz kredi kampanyalarına garanti bankası da yenisini ekledi. Garanti BBVA yeni yayınladığı sıfır faizli kredi kampanyasına göre mobil bankacılık üzerinden garanti BBVA yeni müşterisi olan vatandaşlar %0 faizli yani faiz ödemeden 20.000 TL’ye kadar kredi kullanabilecekler. 


Garanti Bankası resmi internet sitesindeki 10.000 TL kredi + 10.000 TL taksitli nakit avans sıfır faizli kampanya duyurusuKAMPANYA ÖZELLİKLERİ

- garanti Bankası’nın faizsiz 20.000 TL kredi kampanyası 10.000 TL’si faizsiz taksitli nakit avans diğer 10.000 TL’si faizsiz kredi olarak verilmektedir.

- garanti Bankası’nın bu kampanyasından faydalanabilmeniz için mobil bankacılık üzerinden ilk defa garanti bankası müşterisi olmanız gerekmektedir. 

- daha önce garanti bankasında müşteri olmayan vatandaşların faydalanabileceği faizsiz kredi kampanyası herhangi bir yasal takibi bulunmayan güncel gecikmesi olmayan ödeme performansı iyi durumda olan müşteriler için hazırlanmıştır. 

- krediden faydalanmak isteyen kişiler garanti mobil uygulamasından veya resmi internet sitesi üzerinden müşteri olmak istiyorum sekmesinden görüntülü görüşmeyle garanti bankası müşteri temsilcisi ile hesap aça bilmeleri mümkün olacaktır. 

- mobilden müşteri olan kişiler yine müşteri temsilciliği veya mobil bankacılık üzerinden faizsiz kredi ve taksitli nakit avans kampanyasına başvuruda bulabilecekler. Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.