Garanti BBVA %1,89 ile BORÇ TRANSFER Kredisi Kampanyası Başlattı

 Garanti bankası %1,89 faiz oranı ile başka bankalara borçları olan kişiler için borçları tek bir bankada birleştirme yani borç transfer kredisi kampanyası başlattığını duyurdu. Garanti BBVA yeni borç transfer kredisi hakkında bilgiler, Garanti Bankası’nın yeni duyurduğu %1,89 düşük faizli borç transferi kredisi özellikleri kimler bu krediden faydalanabilir tüm ayrıntılarını sizler için burada derledik.


Garanti bankası yeni duyurmuş oldu %1,89 faiz oranı ile borç transferi kredisi kampanyası büyük ilgi görecek gibi gözüküyor. Müşterilerine özel sundu başka bankalardaki borçları tek bir bankada birleştirme yani borç transferi kredisi ile vatandaşlar tek bir bankaya ödeme yapıp taksit tutarlarını 36 ay vade de 50.000 TL altında ise borç küçülterek, daha uygun ödeme koşullarına sahip olabilme fırsatı sunmaktadır. Vatandaşlar 50.000 100.000 bandında ise borçlanması 24 ay vade ile borç transfer kredisinden faydalanabilecekler. Borç transfer kredisinden faydalanacak olan kişiler diğer bankalara borçları 100.000 TL’nin üzerinde ise garanti bankasında birleştirmek istediklerinde 12 ay vade ile kredi kullanarak borç transfer kredisinden faydalanabilecekler. Garanti BBVA duyurdu borç transfer kredisinin faiz oranları %1,89’dan başlamakta olup müşterilerinin kredi durumlarına göre skor ve borç limit oranlarının düzeyine göre faiz oranları değişiklik gösterebilmektedir.

Garanti Bankası resmi internet sitesindeki borç transfer kredisi duyurusu


BORÇ TRANSFER KREDİSİNİN MANTIĞI NEDİR?

Diyelim ki üç ayrı bankaya kredi borcunuz bulunmakta ve taksit tutarları sizi ödeme güçlüğü çekmenize sebep olmakta ve bu durumda kalan kredi borçlarımızı garanti BBVA borç transfer kredisi ile kapatıp size yeni bir daha uygun vade seçeneği ile taksitlerinizi küçültmenin imkanını sunmaktadır. Borç transfer kredisinin mantığı borçları tek bir bankada birleştirerek daha uygun taksitler ile ödenmesini kolaylaştırmaktır. 


BAŞVURULAR NASIL YAPILIYOR?

- Borç transfer kredisine Garanti Bankası resmi internet sitesi aracılığı ile başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca garanti bankası müşteri hizmetleri ve size en yakın Garanti BBVA şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz. 


Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.