GARANTİ Bankası Yılbaşı Kredi Kampanyası (Çalışan, Esnaf, Emekli)

Garanti Bankası yeni yıl kredi kampanyası Garanti bankası'nın yılbaşı kredi kampanyası hakkında bilgiler yeni kredi kampanyası hakkında detaylar. Garanti Bankası'nın çalışana emekliye ve esnafa özel oluşturduğu hızlı kredi kampanyası hakkında nasıl başvurulur tüm ayrıntılar haberin detaylarını sizler için burada hazırladık.

Garanti bbva yeni duyurduğu yılbaşı kredisi ile ihtiyaç sahipleri için hızlı Kredi başvurusunu müşterilerine sundu. Hızlı kredi başvurusu ile garanti'den yapacağınız Kredi talebinde sadece birkaç dakika içerisinde sonuç alabilmeniz mümkün. Garanti Bankası resmi internet sitesinde duyurulan yeni yıl kredi kampanyası çalışanlar esnaflar ve emekliler için hazırlandı. Uygun faiz ve geniş ödeme koşulları ile hazırlanan Garanti yeni yıl Kredi kampanyasına mobil şubelerden sadece birkaç dakika içerisinde başvurulabilecek ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar hızlı bir sonuç alarak Kredi başvurusunun sonuçları kısa süre içerisinde kişiye bildirilecek. 

GARANTİ HIZLI KREDİ NEDİR?
Hızlı Kredi Garanti Bankası tarafından oluşturulmuş müşterilerine sunulan şubeye gitmeden mobil bankacılık ve internet bankacılığı üzerinden başvurusu alınan kredinin tüm işlemlerinin hızlı bir biçimde tamamlanarak, müşterilerine ihtiyaç kredisinin kullandırılması amacıyla oluşturulmuştur. Garanti Bankası hızlı kredi kullanmak isteyen kişilerin bankanın kredi kriterlerini karşılaması durumunda sadece birkaç dakika içerisinde müşterisi olduğu Garanti bankası'na kredilerini kullanabilmeleri onaylanan Kredi tutarlarını hesaplarına aktarılabilmesini sağlayabilecekler. Hızlı Kredi tam olarak Kredi işlemlerinin sadece birkaç dakika tamamlanabilmesi anlamına gelmektedir. Hızlı kredi'den Garanti bankası'nın kredi kriterlerine karşıdan yeterli Kredi skoruna sahip olan yeterli Kredi derinliğine sahip olan ve kredi sicilinde yasal takibi olmayan ödemeleri düzenli olan kişiler faydalanabilmektedirler. Garanti bankası'nın yeni Kredi kampanyasından esnaflar sicili düzgün veya puanı yeterli ise faydalanabilmektedirler. Yine Garanti bankası'ndan hızlı Kredi kullanabilmek için çalışan kişiler başvuruda bulunabilirler. Garanti bankası'nın müşterileri için oluşturduğu yeni yıl kredi kampanyası hızlı kredi'den emekli vatandaşlarımız da uygun faizle faydalanabilmektedirler.

GARANTİ BANKASI'NIN YENİ KREDİ KAMPANYASI HAKKINDA BİLGİLER

GARANTİ BANKASI'NIN YENİ YIL İÇİN HAZIRLADIĞI KREDİ KAMPANYASININ FAİZ ORANLARI 2,03 ile 3,60 ARASINDA DEĞİŞMEKTEDİR. FAİZ ORANLARI İSTENEN VADE VE KİŞİNİN KREDİ BİRLİKESİNE GÖRE DEĞİŞKENLİK GÖSTEREBİLMEKTEDİR. 

BAŞVURU

GARANTİ BANKASI'NIN YENİ YIL KREDİ KAMPANYASINA 50.000 TL'YE KADAR 36 AY VADE İLE GARANTİ BANKASI RESMİ İNTERNET SİTESİ www.garantibbva.com.tr ADRESİNDEN SADECE BİRKAÇ DAKİKA İÇERİSİNDE GARANTİ BANKASI MÜŞTERİ OLARAK BAŞVURUDA BULUNABİLİRSİNİZ.Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.